कोरोना अपडेट : थप ६३४ जनामा कोरोना संक्रमण, संक्रमितको संख्या ३१ हजार ११७ पुग्यो

काठमाडौं। पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर थप ६३४ जनामा कोरोना भाइरस (कोभिड-१९) को संक्रमण पुष्टि भएको छ।

स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले शनिबार आयोजना गरेको नियमित मिडिया ब्रिफिङमा मन्त्रालयका प्रवक्ता प्रा.डा. जागेश्वर गौतमले पछिल्लो २४ घण्टामा थप ६३४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको बताए। योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको कूल संख्या ३१ हजार ११७ पुगेको छ ।

गत २४ घण्टामा देशभरका प्रयोगशालामा १२ हजार ५१९ जनाको नमुना परीक्षण गर्दा उनीहरुमा संक्रमण पुष्टि भएको प्रवक्ता डा. गौतमले बताए । पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोना निको भएर थप १३६ जना अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएर घर फर्किएका छन्, भने अहिलेसम्म कोरोना निको हुनेको संख्या १८ हजार ३५० पुगेको छ।

हाल देशभर सक्रिय संक्रमितको संख्या १२ हजार ६२१ जना रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ । त्यस्तै क्वारेन्टिनमा ११ हजार ६५८ जना रहेका छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: